Menü
Sepetim

Hakkımızda

Yıl 1962.. Beşyol Grup Kurucumuz Yaşar Tekin KONYA'da aile mesleği olan besiciliğin içine doğar... İlkokul eğitimini tamamladıktan sonra, mesleğin duayeni sayılan ailesi tarafından hayvan sevgisi ile yoğrularak büyütülür, utku ve kabiliyeti fark edilir, fikirlerine değer verilir..
Yıl 1973.. Ülkede sanayileşme hamleleri yeni yeni kıpırdamakta. Konya'da Besicilik yaygın, Kasaplık yok denecek kadar az... Aile "Çiftlikte özel yetiştirdiği" hayvanların müşterilerine direk ulaştırılması gerektiğini fark eder ve bugün 42 yıldır hizmet ettiği yer olan BEŞYOL mevkiinde 8 metrekarelik küçük bir dükkan ile ilk KASAP yatırımını gerçekleştirir.
Yıl 1981 .. Konya daha o günlerde bize değer verir, küçük KASAP dükkanı 50 metrekareye ulaşır.. Kurucumuz bu gidişin AİLE işletmesi mantığından KURUMSAL yapıya geçmesi gerektiğini fark etmiş, gerekli çalışmalara hız vermiştir.
Yıl 1992. Kurumsallaşmanın ilk adımı atılır Yaşar Tekin Iç ve Dış Tic. Ltd. Şti. kurulur. 50 metrekare yetmez hizmet alanı 250 metrekareye çıkarılır, Ülke istihdamına yapılan katkı artırılır.
Yıl 2009. Konya sınırları aşılmış, Ülkenin tüm şehirlerinde büyük işletmelere verilen et ve entegre et ürünlerinde adımız anılır olmuştur. KONYA için yatırım araştırmalarımız hız kazanmış, ALIŞVERİŞ MERKEZI ZINCIRI kurma kararı alınmış, ilk göz ağrımız BEŞYOL mevkîne BEŞYOL AVM açılır.
Yıl 2010. Teknoloii tutkumuz ve halkımızın teveccühü bizi günlük 400 kapasiteli, raylı sistemli kurban kesimhanesi açmaya yönlendirmiş ve tesis kurulmuştur.
Yıl 2011. Sevdamız KONYA için nişane bir yatırım yapmak adına, GELENEKSEL KONYA ETLIEKMEĞİ lezzetini korumak ve duyurmak için KEYIFZADE etliekmek kurulmuştur.. Tahmin edeceğiniz üzere yeri yine BEŞYOL mevkisidir.
Yıl 2012. Halkımızın yoğun ilgisi karşısında BEŞYOL AVM KARAMAN YOLU ŞUBESİ açılmış, BEŞYOL kalite mantığı şehrin her bölgesine ulaştırılmak istenir.
YIL 2015.. BEŞYOL markası, 600 büyükbaş kapasiteli 4 ayrı noktada kurulu besi çiftlikleri ve yukarıda sayılan tüm yatırımları ile KONYA sevdasına hizmet etmeye devam ediyor
YIL 2018 Beşyol Market Erenler Mahallesinde açılışını gerçekleştirdi.

Yıl 2020 Beşyol Kum Köprü şubesi ve Saraçoğlu Şubeleri açılışı gerçekleştirildi.

Bu gurur hepimizin... Gururla, Saygıyla.